text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1755D YORKIDEK000064517
7.300,00 ден
Нашата најниска цена
6.145,00 ден
JACQUES LEMANS 1-1755D YORK Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 20 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовн...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

JACQUES LEMANS 1-1755D YORK Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 20 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Сафирно
Гаранција 24mj