text.skipToContent text.skipToNavigation
JUST CAVALLI JC1L032M0075 LogofollieIDEK000064562
Нашата најниска цена
7.100,00 ден
JUST CAVALLI JC1L032M0075 Logofollie Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 34 Функција на часовник ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

JUST CAVALLI JC1L032M0075 Logofollie Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 34 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 3 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj