text.skipToContent text.skipToNavigation
Just Cavalli R7253127509 HUGE рачен часовникIDMK-8813
Нашата најниска цена
7.903,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Следејќи ги имагинативните и еклектични стилови на Роберто Кавали, колекциите зрачат со силно изразена личност, постојано користејќи ги иновативните материјали и експерименталните графики.
Боите, типовите кожа и ткаенините со оригиналните и карактеристични принтови совршено се вклопуваат и прават идеален часовник за избезумениот урбан животен стил.
Боја Сребрена
За кого Жени
Бренд Just Cavalli
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник