text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHAEL KORS MK3221 SLIM RUNWAYIDEK000064570
Нашата најниска цена
13.600,00 ден
MICHAEL KORS MK3221 SLIM RUNWAY Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Три с...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

MICHAEL KORS MK3221 SLIM RUNWAY Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj