text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHAEL KORS MK3559 NORIEIDEK000064565
Нашата најниска цена
13.900,00 ден
MICHAEL KORS MK3559 NORIE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 38 Функција на часовник Три стрелки...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MICHAEL KORS MK3559 NORIE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Тип на механизам Аналоген Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 38 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj