text.skipToContent text.skipToNavigation
SKAGEN - SKW6105 ANCHERIDMK-23995
11.781,00 ден
Нашата најниска цена
9.163,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

Skagen е претставник на Данскиот дизајн и култура, а едноставноста и чистотата се главна одлика на овој бренд. Високо квалитетните часовници на Skagen се одличен избор за љубителите на елегантен дизајн со минималистички детали.
За кого Мажи
Бренд Skagen
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник