text.skipToContent text.skipToNavigation
Sector R3251197007 EXPANDER 90 рачен часовникIDMK-8803
Нашата најниска цена
6.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Од своето формирање во Милано, Sector no Limits станува глобален бренд за часовници и накит кој ги комбинира перформансите на спортскиот часовник со елегантните Италијански дизајнерски елементи.
Овој бренд се карактеризира со колекција на спортски, технички софистицирани и функционални мерачи на времето кои им се особено привлечни на модно-свесните потрошувачи кои водат животен стил без граници.
Боја Црна
За кого Мажи
Бренд Sector
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник