text.skipToContent text.skipToNavigation
SKAGEN - SKJ0925040 ELIN, огрлицаIDEK000069429
Нашата најниска цена
4.399,00 ден
Едноставната нота на софистицираниот дански дизајн се забележуваат кај одличниот накит на Skagen. Минималистичките детали се одлично вклопени во чистотата и нежноста на производите и се одличен изб...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Едноставната нота на софистицираниот дански дизајн се забележуваат кај одличниот накит на Skagen. Минималистичките детали се одлично вклопени во чистотата и нежноста на производите и се одличен избор за љубителите на едноставниот дизајн.
Бренд Skagen
Тип на производ Ѓердани