text.skipToContent text.skipToNavigation
Jacques Lemans S-R46B56 ROME женски прстенIDMK-8844
Нашата најниска цена
2.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Разновидност и совршенство – зад ова стои Jacques Lemans.
Веднаш препознатлив по своите класични линии, овој Австриски бренд има одлична понуда на челичен накит се Сваровски кристали.
Боја Сребрена
Бренд Jacques Lemans
Гаранција 24mj