text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE Пегла за коса HS110PRIDEK000203390
Нашата најниска цена
1.890,00 ден
Технички карактеристики на GORENJE Пегла за коса HS110PR:

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Технички карактеристики на GORENJE Пегла за коса HS110PR:
Бренд Gorenje
Тип на производ Glačalo za kosu