text.skipToContent text.skipToNavigation
Велосипед Top Life City I 28" (3)IDEK000206730
22.000,00 ден
Нашата најниска цена
14.990,00 ден
Велосипед Top Life City I 28" (3). Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум)Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)Преден запчаник погон:Shimano FC-TY301Преден менувач / SHIMANO TZ3...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

Велосипед Top Life City I 28" (3). Карактеристики: Материјал на рам / Alloy (алуминиум) Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум) Преден запчаник погон:Shimano FC-TY301 Преден менувач / SHIMANO TZ30, FIT 42T Заден менувач : SHIMANO TY21, FIT 7S Менувач на брзини : SHIMANO EF500, 21SPEED Рачки за кочници: Shimano STEF 65 -2019 Кочници /: DISK Напред и назад од брендот Repute Димензија на тркало: 28"," со дупли Алуминиумски бандаши Педали: Алуминиум Брзини / speed : 21 Запчаници и ланец: Shimamo Големина на рам 19' Гуми: Kenda
Бренд Top Model
Тип на производ Велосипед