text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX GMX, 20" бандаж, велосипед, розева бојаIDEK000020667
Нашата најниска цена
4.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX GMX, 20" бандаж, велосипед, розева боја
Тип на производ Велосипед