text.skipToContent text.skipToNavigation
МАX ALPINE SHIMANO 3.0 27.5" металик зеленIDEK000034734
Нашата најниска цена
13.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МАX ALPINE SHIMANO 3.0 27.5" металик зелен
Тип на производ Велосипед