text.skipToContent text.skipToNavigation
МАX SKY RUNNER 3.0 27.5" DISK сив-плавIDEK000034755
Нашата најниска цена
7.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МАX SKY RUNNER 3.0 27.5" DISK сив-плав
Тип на производ Велосипед