text.skipToContent text.skipToNavigation
МАX SKY SPORT 3.0 24" плавIDEK000034792
Нашата најниска цена
7.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МАX SKY SPORT 3.0 24" плав
Тип на производ Велосипед