text.skipToContent text.skipToNavigation
МАX SPORT 3.0 24" никелIDEK000034761
Нашата најниска цена
6.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МАX SPORT 3.0 24" никел
Тип на производ Велосипед