text.skipToContent text.skipToNavigation
CITY SPRINTER 3.0 26" белIDEK000035761
Нашата најниска цена
7.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

CITY SPRINTER 3.0 26" бел
Тип на производ Велосипед