text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX ALPINE SHIMANO 3.0 27.5" металик зеленIDEK000034823
Нашата најниска цена
11.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX ALPINE SHIMANO 3.0 27.5" металик зелен
Тип на производ Велосипед