text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX AVЕLANGE 26" бандаж, велосипед, бронзена бојаIDMK-18511
Нашата најниска цена
7.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Двојни алуминиумски бандажи; Метални предни и задни кочници; Полу алиминиумски рачки за кочници; Предна вилушка со амортизер; Заден амортизер; 18 брзини
Тип на производ Велосипед