text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX GMX 0.0 20" плавIDEK000034826
Нашата најниска цена
5.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX GMX 0.0 20" плав
Тип на производ Велосипед