text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX GMX 2.0 20" белIDEK000035784
Нашата најниска цена
5.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX GMX 2.0 20" бел
Тип на производ Велосипед