text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX SPORTIVA 3.0 20" розевIDEK000034822
Нашата најниска цена
6.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MAX SPORTIVA 3.0 20" розев
Тип на производ Велосипед