text.skipToContent text.skipToNavigation
Електричен тротинет TOP LIFE H10+ (10")IDEK000206733
40.000,00 ден
Нашата најниска цена
32.999,00 ден
Електричен тротинет TOP LIFE H10+. Карактеристики: Тежина: 18 КГ Моторна моќност 400w Батерија: LG 36v 10.4AH Растојание: 30-40 км Материјал: Железо и алуминиумска легура Макс. Брзина 35км / ч Мах ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електричен тротинет TOP LIFE H10+. Карактеристики: Тежина: 18 КГ Моторна моќност 400w Батерија: LG 36v 10.4AH Растојание: 30-40 км Материјал: Железо и алуминиумска легура Макс. Брзина 35км / ч Мах тежина: 150kg Мотор тип DC Brushless мотор Сертификација: CE MSDS Клуч за заклучување Време на полнење: 5-8ч Агол на искачување: 15 степени 10 инчи Пневматска гума Задни и предни диск-сопирачки Светилка со лампа со сирена Бои: светло бела / црна Големина: 110x56x120см
Бренд Top Life
Тип на производ Ромобил