text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Мрежни диск - куќиште Д-Линк ДНС-327ЛIDEK000005318
Цена
8.883 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

ДНС-327Л- СхаретЦентер+ Нетворк стораге кукиште за 2 kc 3.5" САТА дискови, НАС. РАИД 0, РАИД 1, Дискови не се вклучени. 1kc РЈ45 Гигабит Етхернет порта, 1kc УСБ порта (УСБ 3.0) (за диск, принтер или УПС), ФТП сервер, БитТоррент клиент, УПнП Медиа сервер, Тоол-лесс, Веб филе сервер, Оне-степ бацкуп, Греен - заштеда на енергија, иТунес сервер, ФТП сервер, НФС сервер, Пеер-То-Пеер довнлоад енгине, Ремоте Аццесс, Нетворк Аццесс Манагемент, Сислог, Аппле Тиме Мацхине, Емаил алертс, Иахоо! Видгет, Повер манагемент; ХДД1, ХДД2