text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR WINTERA 175/70 R13 82 TIDEK000037841
2.910,00 ден
Нашата најниска цена
2.037,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2019

Производител:TIGAR
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82T
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 70
Дијаметар 13
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми