text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ Continental 235/65R17 108H TL XL FR WinterContact TS 850 P SUVIDMK-22729
Нашата најниска цена
61.189,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 65
Дијаметар 17
Индекс на носивост 108
Тип на возила 4x4
Бренд Continental
Тип на производ Автомобилски гуми