text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ DAYTON 195/60R15 88T DW510IDMK-13316
Нашата најниска цена
12.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ DAYTON 195/60R15 88T DW510
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Dayton
Тип на производ Автомобилски гуми