text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ DUNLOP WINTER RESPONSE 2 - 185/65 R14 86TIDMK-21486
Нашата најниска цена
24.640,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 86
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми