text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ DUNLOP WINTER SPORT M3 - 245/45 R18 96HIDMK-21515
Нашата најниска цена
72.520,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 18
Индекс на носивост 96
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми