text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ GENERAL TIRE GRABBER GT - 255/55 R18 109YIDMK-17925
Нашата најниска цена
30.589,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 55
Дијаметар 18
Индекс на носивост 109
Тип на возила 4x4
Бренд General Tire
Тип на производ Автомобилски гуми