text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ GOODYEAR EAG F1 (ASSYM) 2 - 255/35 R19 96Y XLIDMK-17447
Нашата најниска цена
81.200,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 35
Дијаметар 19
Индекс на носивост 96
Тип на возила Лично возило
Бренд Good Year
Тип на производ Автомобилски гуми