text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ HANKOOK I'CEPT EVO (W310) - 225/70 R16 103HIDMK-21671
Нашата најниска цена
32.360,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 16
Индекс на брзина H
Тип на возила 4x4
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми