text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ HANKOOK I'CEPT RS (W442) - 195/50 R15 82TIDMK-21633
Нашата најниска цена
15.920,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 50
Дијаметар 15
Индекс на брзина T
Тип на возила Лично возило
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми