text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ HANKOOK VENTUS S1 EVO2 (K117) - 225/40 R18 92Y XLIDMK-17382
Нашата најниска цена
42.240,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 40
Дијаметар 18
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми