text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ HANKOOK W442 - 155/65 R14 75TIDEK000023149
Нашата најниска цена
10.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Гумите на Hankook претставуваат идеална комбинација на економично возење и долг животен век. Избалансирано возење со прецизно синхронизирано управување на воланот ја прават токму оваа гума најдоброто решение.
Тип на производ Автомобилски гуми