text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ KINGSTAR SW40 - 175/65 R14 86T XLIDMK-14133
Нашата најниска цена
10.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kingstar гумите ви овозможуваат контрола, потпора и најсигурно искуство при возењето. Од редовното градско возење па се до спортското возење, гумите BFGoodrich се приспособуваат на сите видови на возила.
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 86
Тип на возила Лично возило
Бренд Kingstar
Тип на производ Автомобилски гуми