text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ KORMORAN 195/60 R 16C 99/97T TL VANPRO WINTER KOIDMK-14553
Нашата најниска цена
22.589,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kormoran како нов член на групацијата Michelin ви овозможува зимски пневматици со високи перформанси, по пристапни цени и одличен квалитет.
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 99
Тип на возила Комби возило
Бренд Komoran
Тип на производ Автомобилски гуми