text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ KORMORAN GAMMA B2 - 245/40 ZR17 95WIDMK-18100
Нашата најниска цена
18.389,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 40
Дијаметар 17
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Komoran
Тип на производ Автомобилски гуми