text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ Kleber 185/60 R14 82T TL KRISALP HP2 KL.IDMK-14888
Нашата најниска цена
13.590,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ Kleber 185/60 R14 82T TL KRISALP HP2 KL.
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 60
Дијаметар 14
Индекс на брзина T
Тип на возила Лично возило
Бренд Kleber
Тип на производ Автомобилски гуми