text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ Kleber 195/65 R15 95T EXTRA LOAD TL KRISALP HP2 KL.IDMK-14893
Нашата најниска цена
15.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ Kleber 195/65 R15 95T EXTRA LOAD TL KRISALP HP2 KL.
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на брзина T
Тип на возила Лично возило
Бренд Kleber
Тип на производ Автомобилски гуми