text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ MICHELIN PILOT ALPIN PA4 GRNX 285/30 R19 98WIDMK-23412
Нашата најниска цена
123.720,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 285mm
Висина 30
Дијаметар 19
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми