text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ NOKIAN 205/60R15 95H WR D3 XLIDMK-13329
Нашата најниска цена
24.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ NOKIAN 205/60R15 95H WR D3 XL
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми