text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ NOKIAN 225/50R17 94V WR A3 RUN FLATIDMK-13349
Нашата најниска цена
48.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ NOKIAN 225/50R17 94V WR A3 RUN FLAT
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми