text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ PIRELLI P ZERO (AO) - 255/40 R19 100Y XLIDMK-17429
Нашата најниска цена
77.200,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 40
Дијаметар 19
Индекс на носивост 100
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми