text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ PIRELLI SOTTOZERO - 245/50 R18 100VIDMK-14258
Нашата најниска цена
68.590,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Pirelli гумите функционираат перфектно во умерените временски услови. Нивните својства на тракција се извонредни во услови на суво и влажно време и истовремено допринесуваат до економично и удобно возење
Сезона Зимска
Ширина 245mm
Висина 50
Дијаметар 18
Индекс на носивост 100
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми