text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ PIRELLI W-CHRONO - 225/70 R15C 112RIDMK-14394
Нашата најниска цена
27.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Pirelli гумите функционираат перфектно во умерените временски услови. Нивните својства на тракција се извонредни во услови на суво и влажно време и истовремено допринесуваат до економично и удобно возење
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 112
Тип на возила Комби возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми