text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ SAVA TRENTA M+S - 185 R14C 102/100QIDMK-21418
Нашата најниска цена
20.000,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Дијаметар 14
Индекс на носивост 102
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми