text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ SAVA TRENTA M+S - 205/75 R16C 110/108QIDMK-21425
Нашата најниска цена
27.520,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 110
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми