text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ SPORTIVA 165/65R14T SNOW WINIDMK-13295
Нашата најниска цена
10.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СЕТ 4 ГУМИ SPORTIVA 165/65R14T SNOW WIN
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на брзина T
Тип на возила Лично возило
Бренд Sportiva
Тип на производ Автомобилски гуми