text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ TIGAR CARGO SPEED WINTER - 225/65 R16C 112/110RIDMK-21479
Нашата најниска цена
30.760,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 112
Тип на возила Комби возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми